Rekombinowana proteaza PreScission (rPPase, , ) Nr CAS: 461-03-1816; ChemWhat Kod: 1405248

Oficjalne imię i nazwisko Rekombinowana proteaza precyzyjna (rPPazy)
Sekwencja Sekwencja rekombinowanej proteazy precyzyjnej
Sekwencja aminokwasów
Synonimy proteaza 3C, pikornaina 3C, PSP
Numer dostępowy
Identyfikator genu
Podsumowanie Proteaza PreScission to proteaza cysteinowa pochodząca z ludzkiego rinowirusa – HRV3C Protease. rPP jest białkiem fuzyjnym S-transferazy glutationowej (GST) i proteazy ludzkiego rinowirusa (HRV) typu 14 3C. Swoiście rozpoznaje sekwencje aminokwasowe, które obejmują miejsce rdzenia Leu-Phe-Gln-Gly-Pro i rozszczepia między resztami Gln i Gly. Rozpoznawanie i cięcie substratu prawdopodobnie zależeć będzie nie tylko od pierwotnych sygnałów strukturalnych, ale także od superstruktur białka fuzyjnego. rPP działa najskuteczniej w temperaturze 4°C i może trawić substraty również w temperaturze pokojowej.
Źródło Escherichia coli.
Waga molekularna PreScission Protease jest białkiem fuzyjnym S-transferazy glutationowej (GST) i proteazy 14C ludzkiego rinowirusa (HRV). Proteaza specyficznie rozpoznaje podzbiór sekwencji, który obejmuje rdzeniową sekwencję aminokwasową rozszczepiającą Leu-Phe-Gln/Gly-Pro między resztami Gln i Gly. Rozpoznawanie i cięcie substratu prawdopodobnie zależy nie tylko od pierwszorzędowych sygnałów strukturalnych, ale także od drugorzędowych i trzeciorzędowych struktur białka fuzyjnego.
Aktywność biologiczna
Wygląd Sterylny bezbarwny płyn.
Sformułowanie 50 mM Tris-HCl, pH 7.0 (w 25°C), 150 mM NaCl, 1 mM EDTA, 1 mM ditiotreitol. Schłodzić do 5 °C przed użyciem.
Endotoksyna
Rekonstytucja
Stabilność i przechowywanie Użyj ręcznej zamrażarki do rozmrażania i unikaj powtarzających się cykli zamrażania-rozmrażania.- 6 miesięcy od daty otrzymania, od -20 do -70 °C w stanie dostawy.- 3 miesiące, od -20 do -70 °C w sterylnych warunkach po otwarciu.
Referencje 1. Werner G, Rosenwirth B, Bauer E i in. 1986. J Virol, 57: 1084-93.2. Libby RT, Cosman D, Cooney MK i in. 1988. Biochemia, 27: 6262-8.3. Aschauer B, Werner G, McCray J i in. 1991. Wirusologia, 184: 587-94.4. Leong LE, Walker PA, Porter AG. 1993. J Biol Chem, 268: 25735-9.
STRONA SDS SDS-PAGE rekombinowanej proteazy precyzyjnej
Karta charakterystyki (SDS) Pobierz Kliknij, aby pobrać
Karta danych technicznych (TDS) Pobierz Kliknij, aby pobrać

Kup odczynnik

ChemWhat 1405248100 jm/250 jm ()
Brak dostawcy odczynników? Wyślij szybkie zapytanie do ChemWhat
Chcesz być wymieniony tutaj jako dostawca odczynników? (Usługa płatna) Kliknij tutaj, aby się skontaktować ChemWhat

Zatwierdzeni producenci

Chcesz być wymieniony jako zatwierdzony producent (wymaga zatwierdzenia)? Proszę pobrać i wypełnić ta forma i odeślij do [email chroniony]

Więcej dostawców

Watson International Limited Wyślij szybkie zapytanie do Watson
Chcesz być tutaj wymieniony jako dostawca? (usługa płatna) Kliknij tutaj, aby się skontaktować ChemWhat

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać inną pomoc

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać inne informacje lub usługi Kliknij tutaj, aby się skontaktować ChemWhat