Krótkie wprowadzenie

Kto jest ChemWhat?

ChemWhat to baza danych chemikaliów i leków biologicznych. Został po raz pierwszy uruchomiony w 2019 roku, a teraz jest obsługiwany przez ChemWhat Limited zarejestrowana w 6 Prospect Way, Royal Oak Industrial Estate, Daventry, Northamptonshire, NN118PL, Wielka Brytania.

Dziś 21 języków ChemWhat strony internetowe w angielski, Deutsch, Français, hiszpański, portugalski, włoski, Polski, turecki, Język rosyjski, українська мова, हिन्दी, ا, বাংলা, עִבְרִית ,للغة العربية, فارسی, indonezyjski, 한글, 日本语, 繁体 中文 i 简体 中文 działają, służąc naukowcom, chemikom, inżynierom, biologom, profesorom i studentom na całym świecie.

Jako kompleksowa platforma, ChemWhat zawiera wszystkie niezbędne informacje o chemikaliach i lekach biologicznych, w tym, ale nie limited do identyfikacji, właściwości, bezpieczeństwa i zagrożeń, drogi syntezy (ROS), transportu, przechowywania, użytkowania, widm, ceny rynkowej, a także zatwierdzonych producentów i niewiarygodnych dostawców.

Przykład: Zrzut ekranu dotyczący fosforanu 12-metakryloilododeilu (Odwiedź tę stronę)

Oprócz bezpłatnych informacji powyżej, ChemWhat oferuje również naszym klientom szereg płatnych wartościowych usług:

Usługi ChemWhat

Płatne usługi oferowane przez ChemWhat

 • Transfer technologii i serwis literatury syntetycznej: ChemWhat zapewnia płatną literaturę syntetyczną lub działa jako profesjonalny i zaufany pośrednik dla stron transferu technologii.
 • Synteza peptydów: Mamy doświadczenie w syntezie wysokiej jakości peptydów z różnymi modyfikacjami. Dzięki ponad 200 jednostkom analitycznej i preparatywnej HPLC możemy dostarczyć peptydy od małej skali (mg) do dużej skali (kg) w bardzo szybkim dostarczaniu: od prostych do złożonych i od liniowych do cyklizowanych; Peptyd o długich sekwencjach do 140 merów; Od małej do dużej skali; Różny stopień czystości (odsolony, >75%, >85%, >90%, >95%, >98% a nawet powyżej 99%); Najszersza różnorodność modyfikacji (od biotynylacji po fosforylację, znakowanie barwnikiem i wiele więcej…); Peptydy – Biokoniugacja białek; Oczyszczanie na różne skale; Najwyższy wskaźnik sukcesu w branży
 • Rozwój materiałów IVD: Mamy bogate doświadczenie w eksploracji, optymalizacji i transformacji zasobów enzymów. Może badać nowe źródła enzymów z ogromnych zasobów enzymów oraz optymalizować i przekształcać najbardziej odpowiednie cząsteczki enzymów. Poprzez nawiązanie szerokiej i dogłębnej współpracy z profesjonalnymi zespołami badawczymi inżynierii enzymatycznej wielu znanych uniwersytetów, ChemWhat może z czasem uchwycić granice inżynierii enzymatycznej i szybko przekształcić się w zaawansowaną technologię firmy. ChemWhat może pełnić ważne funkcje enzymatyczne, takie jak aktywność enzymatyczna, stabilność, specyficzność substratowa, optymalne pH i odporność na rozpuszczalniki organiczne. Dzięki racjonalnemu projektowi szybko uzyskuje się nowe zasoby enzymów o znacznie ulepszonej wydajności, aby spełnić wymagania aplikacji docelowego enzymu w różnych dziedzinach, takich jak diagnostyka, medycyna, energia, pranie i papiernictwo.
 • Doradztwo w zakresie wiarygodności: Dysponujemy kompletnym zestawem wewnętrznych mechanizmów oceny wiarygodności dostawców i oferujemy płatny raport firm z branży chemicznej i biochemicznej. Oprócz, ChemWhat będziemy na bieżąco wymieniać niewiarygodne firmy i osoby na eksponowanych pozycjach na naszej stronie internetowej, aby przypomnieć wszystkim odwiedzającym o współpracy biznesowej z tymi podmiotami. .
 • Doradztwo prawne: ChemWhat od wielu lat współpracuje z kancelariami prawnymi w Europie, USA, Chinach i Ameryce Południowej i zajmuje się sprawami prawnymi na naszym terenie.
Rozwiązania dla przemysłu chemicznego poprzez integrację danych

Analiza danych jest podstawą naszej usługi. Nasz wiodący w branży chemicznej system punktacji obejmuje kluczowe wskaźniki statystyczne i najbardziej zaawansowane techniki statystyczne, które pomagają określić stabilność finansową firmy. .

Za pomocą tego modelu punktacji możemy osiągnąć współczynnik prognozy 70% niewypłacalności firmy 12 miesiące wcześniej, oszczędzając Ci finansowego niepokoju, jaki może przynieść nieściągalny dług. W rzeczywistości wyniki i limity kredytowe naszej firmy są tak przewidywalne, że wszyscy wiodący ubezpieczyciele kredytowi je popierają.

Jeśli patrzysz na potencjalną fuzję, przejęcie lub proces przetargowy lub po prostu chcesz zobaczyć bardziej dogłębny obraz firmy, z którą zamierzasz prowadzić interesy; staramy się wypełniać nasze raporty informacjami, których potrzebujesz. Z tego powodu standardowo uwzględniamy do 5 lat pełnych rocznych danych finansowych.

W raportach kredytowych firmy zawsze znajdziesz (jeśli są dostępne) następujące informacje:

 • Zysk i strata
 • Bilanse
 • Kapitał i rezerwy
 • Kluczowe wskaźniki
 • Cashflow

Zapewniamy również dostęp do zeskanowanej oficjalnej dokumentacji Domu Spółek, takiej jak hipoteki, nowe korporacje, zmiany dyrektora, zmiany zarejestrowanych adresów i wiele więcej.

przykład reklamy banerowej
 • Wymieniony jako dostawca hurtowy lub firma odczynnikowa na stronach określonych produktów: Różni się od wielu stron B-to-B, ChemWhat bardzo szanuje prywatność i nigdy nie używa wewnętrznego systemu zapytań do zbierania informacji wysyłanych do naszych klientów. Zamiast tego wszystkie zapytania do naszych klientów będą wysyłane do naszych klientów.
 • Reklama banerowa: Pomagamy naszym klientom promować ich najważniejsze produkty lub usługi za pomocą reklamy banerowej. Baner będzie widoczny na wszystkich stronach produktów napisanych w 19 językach i może w krótkim czasie objąć potencjalnych klientów.
 • Możesz sprawdzić przykład po prawej stronie lub kliknąć go bezpośrednio, aby przejść do strony zawierającej reklamę
 • Dzięki oddziałom i partnerom na całym świecie oraz głębokiemu zrozumieniu powiązanej branży, ChemWhat może pozyskiwać produkty dla naszych klientów z wysoką wydajnością i profesjonalizmem.
 • Oprócz czystej usługi sourcingowej, ChemWhat zapewnia również usługi finansowe o wysokiej wartości dodanej dla tych klientów, którzy mają wymóg odroczenia płatności. .
 • ChemWhat może również zapewnić rozwiązanie wysyłkowe dla tych produktów, które muszą zostać wysłane na specjalnych warunkach.

  (Obsługiwane pliki: gif | png | jpg | jpeg | pdf)

  Proszę rozwiązać recaptcha, aby kontynuować + 23 = 27

  Społeczna odpowiedzialność

  Popularyzacja nauki i edukacja

  Jako media naukowe, ChemWhat podejmuje również społeczną odpowiedzialność za edukowanie społeczeństwa wiedzy z zakresu chemii, biologii i innych nowatorskich nauk ścisłych. Jak dotąd, ChemWhat otworzył kanały wideo poświęcone edukacji naukowej w 163, Bilibili, WeChat Public, Weibo, Zhihu, Youku, Toutiao i Qiyi oraz rozszerza na YouTube i Vimeo.