V.Care rozumie przemysł chemiczny


Oceny i limity kredytowe

Analiza danych jest podstawą tego, co robimy V.Care. Nasz wiodący w branży system punktacji obejmuje kluczowe wskaźniki statystyczne i najbardziej zaawansowane techniki statystyczne, które pomagają określić stabilność finansową firmy.

Za pomocą tego modelu punktacji możemy osiągnąć współczynnik prognozy 70% niewypłacalności firmy 12 miesiące wcześniej, oszczędzając Ci finansowego niepokoju, jaki może przynieść nieściągalny dług. W rzeczywistości wyniki i limity kredytowe naszej firmy są tak przewidywalne, że wszyscy wiodący ubezpieczyciele kredytowi je popierają.

Ocena kredytowa

Q & A

Co zawiera raport?

Nasze raporty biznesowe zawierają większość informacji, których można oczekiwać, ale informacje mogą się różnić w zależności od kraju. Możesz sprawdzić nasz przykładowy raport.

Skąd bierzesz swoje dane?

Nasze dane są gromadzone z ponad źródeł 200; w miarę możliwości będziemy gromadzić informacje z oficjalnych rejestrów. Nasi zaufani lokalni partnerzy pozwalają nam gromadzić informacje lokalnie; zapewniając, że zawsze dostarczamy wysokiej jakości i aktualne informacje.

Dane finansowe

Jeśli patrzysz na potencjalną fuzję, przejęcie lub proces przetargowy lub po prostu chcesz zobaczyć bardziej dogłębny obraz firmy, z którą zamierzasz prowadzić interesy; staramy się wypełniać nasze raporty informacjami, których potrzebujesz. Z tego powodu standardowo uwzględniamy do 5 lat pełnych rocznych danych finansowych.

In V.Carew raportach kredytowych firmy zawsze znajdziesz (jeśli są dostępne):

  • Zysk i strata
  • Bilanse
  • Kapitał i rezerwy
  • Kluczowe wskaźniki
  • Cashflow

Zapewniamy również dostęp do zeskanowanej oficjalnej dokumentacji Domu Spółek, takiej jak hipoteki, nowe korporacje, zmiany dyrektora, zmiany zarejestrowanych adresów i wiele więcej.

Dane finansowe

Dlaczego punktacja kredytowa jest przyporządkowana od A do E?

Ponieważ nie wszystkie kraje stosują wynik 1-100; stosowanie oceny AE ułatwia porównywanie ryzyka kredytowego firm z różnych krajów. A oznacza najniższe ryzyko, D najwyższe ryzyko, a E jest bez oceny.

Jak długo potrwa otrzymanie mojego raportu?

99.9% wszystkich raportów żądanych przez naszych klientów jest zazwyczaj dostarczanych natychmiast online. Jeśli firma nie jest dostępna, nowe dochodzenie zajmie od 2-10 dni roboczych, w zależności od kraju.

Jak często raporty są aktualizowane?

V.Care raporty baz danych są aktualizowane w czasie rzeczywistym, ponad 1 milionów razy dziennie.

Raporty biznesowe dla Twoich międzynarodowych interesów

Nasza własna baza danych firmowych raportów kredytowych zapewnia wyjątkowy zakres informacji o kredytach biznesowych dotyczących obecnych lub przyszłych klientów i dostawców chemikaliów.

V.Carenatychmiastowe międzynarodowe raporty kredytowe obejmują firmy w ponad krajach 100, co oznacza, że ​​99.9% wymaganych raportów kredytowych biznesowych jest dostępnych od razu. W przypadku wszelkich innych zgłoszeń międzynarodowych dostarczymy świeżo zbadany raport w celu uzyskania gwarantowanych, aktualnych i wiarygodnych informacji.

Nasze Zakresy

Jak działa nowe dochodzenie?

Gdy raport firmy nie jest dostępny do przeglądania online, masz możliwość świeżego zbadania firmy. Po otrzymaniu tego żądania spróbujemy skontaktować się z firmą bezpośrednio, korzystając z naszych lokalnych partnerów i oficjalnych rejestrów, aby dostarczyć szczegółowy raport w ciągu zaledwie dni roboczych 2 – 10.

Ile kosztuje raport kredytowy?

Pobieramy raport 299 w USD za raport gotowy do dostarczenia. Koszt świeżego dochodzenia różni się w zależności od przypadku i specjalnie Cię zacytuję.

Zapytaj o raport kredytowy firmy

    Proszę rozwiązać recaptcha, aby kontynuować 24÷ = 4