Trans-4′-Pentyl-(1,1′-bicyclohexyl)-4-carboxylic acid CAS#:65355-33-1; ChemWhat Kod: 1411048

IdentyfikacjaDane fizyczneSpectra
Droga syntezy (ROS)Bezpieczeństwo i zagrożeniaInne dane

Identyfikacja

Nazwa produktuKwas trans-4′-pentylo-(1,1′-bicykloheksylo)-4-karboksylowy
Nazwa IUPACKwas 4-(4-pentylocykloheksylo)cykloheksano-1-karboksylowy  
Struktura molekularnatrans-4-Pentyl-11-bicyclohexyl-4-carboxylic-acid-CAS-65355-33-1
Numer rejestru CAS 65355-33-1
Numer MDLMFCD22379991
Synonimykwas trans-4’-pentylo-(1,1’-bicykloheksylo)-4-karboksylowy
Kwas 4-(4-pentylocykloheksylo)cykloheksano-1-karboksylowy
kwas trans-4-pentylo-(1,1-bicykloheksylo)-4-karboksylowy
Kwas 4′-pentylo-1,1′-bi(cykloheksylo)-4-karboksylowy
kwas trans,trans-4′-pentylobicykloheksylo-4-karboksylowy
kwas trans-4-(trans-4-pentylocykloheksylo)cykloheksanokarboksylowy
KWAS (TRANS,TRANS)-4′-PENTYL-[1,1′-BICYKLOHEKSYL]-4-KARBOKSYLOWY
5309-12-6
Kwas 4′-pentylo-bicykloheksylo-4-karboksylowy
trans-4-(trans-4-amylocyklohe
SCHEMBL1961977
SCHEMBL1961978
SCHEMBL4159828
SCHEMBL4159836
SCHEMBL9340270
SCHEMBL12918855
DTXSID00967609
Molecular FormulaC18H32O2
Waga molekularna280.451
InChIInChI=1S/C18H32O2/c1-2-3-4-5-14-6-8-15(9-7-14)16-10-12-17(13-11-16)18(19)20/h14-17H,2-13H2,1H3,(H,19,20)
Klucz InChIVRPANQODGRNWRV-UHFFFAOYSA-N
Kanoniczny SMILESCCCCCC1CCC(CC1)C2CCC(CC2)C(=O)O

Dane fizyczne

WyglądBiałe ciało stałe
Temperatura topnienia, ° C Rozpuszczalnik (temperatura topnienia)
220
Temperatura wrzenia, ° C
245

Droga syntezy (ROS)

Droga kwasu trans-4′-pentylo-(1,1′-bicykloheksylo)-4-karboksylowego CAS 65355-33-1

WarunkiWydajność
Z chlorkiem tionylu w 70 ℃; przez 1h;
Z chlorkiem tionylu
Z chlorkiem tionylu W benzenie

Bezpieczeństwo i zagrożenia

Piktogram (y)wykrzyknikśrodowisko
SignalNiebezpieczeństwo
Oświadczenia o zagrożeniach GHSH315 (66.67%): Działa drażniąco na skórę [Uwaga Działanie żrące / drażniące na skórę]
H319 (66.67%): Działa drażniąco na oczy [Uwaga Poważne uszkodzenie oczu / działanie drażniące na oczy]
H335 (33.33%): Może powodować podrażnienie dróg oddechowych [Uwaga Działanie toksyczne na narządy docelowe, narażenie jednorazowe; Podrażnienie dróg oddechowych]
H410 (33.33%): Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki [Ostrzeżenie Zagrożenie dla środowiska wodnego, zagrożenie długotrwałe]
Ostrzegawcze kody instrukcjiP261, P264, P264+P265, P271, P273, P280, P302+P352, P304+P340, P305+P351+P338, P319, P321, P332+P317, P337+P317, P362+P364, P391, P403+P233, P405 i P501
(Odpowiednie stwierdzenie dla każdego kodu P można znaleźć na stronie Klasyfikacja GHS str.)

Inne dane

Transporttowary niebezpieczne
Kod HSBrak dostępnych danych
MagazynowaniePrzechowywać w temperaturze pokojowej, szczelnie zamknięte i z dala od światła.
Okres ważności1 roku
Cena rynkowa
Podobieństwo do narkotyków
Składnik reguł Lipińskiego
Waga molekularna280.451
dziennik str7.569
HBA2
HBD1
Dopasowanie zasad Lipińskiego3
Składnik reguł Vebera
Pole powierzchni polarnej (PSA)37.3
Obrotowe spoiwo (RotB)6
Pasujące zasady Vebera2
Użyj wzoru
Kwas trans-4′-pentylo-(1,1′-bicykloheksylo)-4-karboksylowy stosowany w syntezie wysokowartościowych chemikaliów, takich jak leki i pestycydy.

Kup odczynnik

Brak dostawcy odczynników? Wyślij szybkie zapytanie do ChemWhat
Chcesz być wymieniony tutaj jako dostawca odczynników? (Usługa płatna) Kliknij tutaj, aby się skontaktować ChemWhat

Zatwierdzeni producenci

Warshel Chemical Ltdhttp://www.warshel.com/
Chcesz być wymieniony jako zatwierdzony producent (wymaga zatwierdzenia)? Proszę pobrać i wypełnić ta forma i odeślij do [email chroniony]

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać inną pomoc

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać inne informacje lub usługi Kliknij tutaj, aby się skontaktować ChemWhat