Przeciwciało przeciwko witaminie B12 (witamina B12, VB12, nr CAS: 68-19-9); ChemWhat Kod: 1393847

antygenOpisWłaściwości
Informacje dotyczące bezpieczeństwaObrazyInne informacje

antygen

ImięWitamina B12
SynonimyWitaminy z grupy B12; VB12; Alfa (5 6-dimetylobenzimidazolilo) cyjanokobamid; Cyjanokobalamina; 68-19-9

Opis

ImięPrzeciwciało przeciw witaminie B12
Przeciwciało witaminy B12; Przeciwciało przeciw witaminie B12; Przeciwciało cyjanokobalaminowe; Witamina b12; Przeciwciało witaminy B -12; Witamina b12; Witamina b12; Przeciwciało witaminy B12; VB12
GospodarzMysz; Koza; Królik
Typ produktu przeciwciała  Pierwotny
Sprzężony Nieskoniugowany; Biotyna; APC; Fosfataza alkaliczna (AP); FITC; HRP; PE
SpecyficznośćRozpoznaje witaminę B12: 100%. To przeciwciało rozpoznaje zarówno wolną, jak i skoniugowaną witaminę B12
ZastosowanieELISA; Immunohistochemia (IHC); Western Blotting (WB); Immunofluorescencja (utrwalone komórki) (IF / ICC); Immunoprecypitacja (IP); Cell-ELISA (cELISA); Test immunologiczny (IA); Immunocytochemia (ICC)

Właściwości

FormaPłynny / liofilizowany
ProwadzenieRoztwór przeciwciał należy delikatnie wymieszać przed użyciem.
Warunki przechowywaniaPrzechowywać w 4 ° C do częstego używania. Przechowywany w temperaturze -20 ° C w zamrażarce z ręcznym rozmrażaniem przez rok bez wykrywalnej utraty aktywności. Unikaj powtarzających się cykli zamrażania i rozmrażania.
KlonalnośćMonoklonalne / Poliklonalne
IzotypIgG

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

RIDADRNONH dla wszystkich rodzajów transportu
WGK Niemcy WGK 2
Temperatura zapłonu (F) Nie dotyczy
Temperatura zapłonu (C) Nie dotyczy

Obrazy

Zestaw ELISA witaminy B12Zestaw ELISA witaminy B12 VB12
Monoklonalna anty-witamina B.12 (VB12) przeciwciało produkowane u myszy Przeciwciało przeciw witaminie B12 (witamina B12, VB12)

Inne informacje

O antygenieWitamina B12, witamina B12, VB 12 lub witamina B-12, zwana także kobalaminą, to rozpuszczalna w wodzie witamina, która odgrywa kluczową rolę w prawidłowym funkcjonowaniu mózgu i układu nerwowego oraz w tworzeniu krwi. Zwykle bierze udział w metabolizmie każdej komórki ludzkiego ciała, szczególnie wpływając na syntezę i regulację DNA, ale także syntezę kwasów tłuszczowych i produkcję energii. Witamina B12 jest członkiem kompleksu witamin z grupy B. Zawiera kobalt, a więc jest również znany jako kobalamina. Jest syntetyzowany wyłącznie przez bakterie i występuje głównie w mięsie, jajach i produktach mlecznych. Przeprowadzono obszerne badania nad proponowanymi roślinnymi źródłami witaminy B12. Sugeruje się, że fermentowane produkty sojowe, wodorosty i algi, takie jak spirulina, zawierają znaczną ilość witaminy B12. Jednak obecnie panuje zgoda co do tego, że jakakolwiek witamina B12 obecna w pokarmach roślinnych jest prawdopodobnie niedostępna dla ludzi, dlatego nie należy traktować tej żywności jako bezpiecznego źródła. Witamina B12 jest niezbędna do syntezy czerwonych krwinek, utrzymania układu nerwowego oraz wzrostu i rozwoju u dzieci. Niedobór może powodować anemię. Może również wystąpić neuropatia witaminy B12, polegająca na zwyrodnieniu włókien nerwowych i nieodwracalnym uszkodzeniu neurologicznym.

Powiązane chemikalia

Kup odczynnik

Brak dostawcy odczynników? Wyślij szybkie zapytanie do ChemWhat
Chcesz być wymieniony tutaj jako dostawca odczynników? (Usługa płatna) Kliknij tutaj, aby się skontaktować ChemWhat

Zatwierdzeni producenci

Chcesz być wymieniony jako zatwierdzony producent (wymaga zatwierdzenia)? Proszę pobrać i wypełnić ta forma i odeślij do [email chroniony]

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać inną pomoc

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać inne informacje lub usługi Kliknij tutaj, aby się skontaktować ChemWhat