Przeciwciało przeciw pepsynogenowi I (Pepsinogen I, PG I, Zymogen pepsyny nr CAS: 9001-10-9); ChemWhat Kod: 1394130

antygenOpisWłaściwości
Informacje dotyczące bezpieczeństwaObrazyInne informacje

antygen

ImięPepsynogen I (PG I)
SynonimyPG I; pepsyna; 9001-10-9; Pepsinogen
SekwencjaIMYKVPLIRK KSLRRTLSER GLLKDFLKKH NLNPARKYFP QWEAPTLVDE QPLENYLDME YFGTIGIGTP AQDFTVVFDT GSSNLWVPSV YCSSLACTNH NRFNPEDSST YQSTSETVSI TYGTGSMTGI LGYDTVQVGG ISDTNQIFGL SETEPGSFLY YAPFDGILGL AYPSISSSGA TPVFDNIVIWQDLFSV GGIDSS YYTGSLNWVP VTVEGYWQIT VDSITMNGEA IACAEGCQAI VDTGTSLLTG PTSPIANIQS DIGASENSDG DMVVSCSAIS SLPDIVFTIN GVQYPVPPSA YILQSEGSCI SGFQGMNLPT ESGELWILGD VFIRQYFTVF DRANNQVGLA PVAHHHHHH

Opis

ImięPrzeciwciało anty-pepsynogen I.
SynonimyPrzeciwciało anty-PG I; Przeciwciało pepsynogen I; Przeciwciało PG I.
GospodarzMysz; Koza; Królik
reaktywnośćWszystkie gatunki
Typ produktu przeciwciała  Pierwotny
ZastosowanieWykrycie; Zdobyć
Sprzężony Nieskoniugowany; Biotyna; APC; Fosfataza alkaliczna (AP); FITC; HRP; PE
SpecyficznośćRozpoznaje pepsynogen I. Nie reaguje krzyżowo z ludzkim pepsynogenem II.
wideo LumaTouchELISA; Immunohistochemia (IHC); Western Blotting (WB); Immunofluorescencja (utrwalone komórki) (IF / ICC); Immunoprecypitacja (IP); Cell-ELISA (cELISA); Test immunologiczny (IA); Immunocytochemia (ICC)

Właściwości

FormaPłynny / liofilizowany
ProwadzenieRoztwór przeciwciał należy delikatnie wymieszać przed użyciem.
Warunki przechowywaniaPrzechowywać w 4 ° C do częstego używania. Przechowywany w temperaturze -20 ° C w zamrażarce z ręcznym rozmrażaniem przez rok bez wykrywalnej utraty aktywności. Unikaj powtarzających się cykli zamrażania i rozmrażania.
KlonalnośćMonoklonalne / Poliklonalne
IzotypIgG

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

RIDADRNONH dla wszystkich rodzajów transportu
Temperatura zapłonu (F) Nie dotyczy
Temperatura zapłonu (C) Nie dotyczy

Obrazy

ELISAPepsynogen I Elisa
Strona SDS i WBPepsinogen I SDS-page i WB

Inne informacje

O antygeniePepsynogen I należy do rodziny peptydaz A1. Wykazuje szczególnie szeroką specyficzność i chociaż preferowane są wiązania obejmujące fenyloalaninę i leucynę, wiele innych jest również w pewnym stopniu rozszczepianych. Gen endocesuje białko o 388 aminokwasach z 15-aminokwasowym peptydem sygnałowym i 46-aminokwasowym propeptydem. PGA5: Pepsynogen 5, grupa I (pepsynogen A). Pepsynogeny są nieaktywnymi prekursorami pepsyny, głównej proteazy kwasowej występującej w żołądku. Pepsyna jest jednym z głównych enzymów proteolitycznych wydzielanych przez błonę śluzową żołądka. Pepsyna składa się z pojedynczego łańcucha polipeptydowego i powstaje z jej prekursora, pepsynogenu, poprzez usunięcie 41-aminokwasowego segmentu z N-końca. Pepsynogen jest syntetyzowany w wyściółce żołądka, a kwas solny, również wytwarzany przez błonę śluzową żołądka, jest niezbędny do przekształcenia nieaktywnego enzymu i utrzymania optymalnej kwasowości (pH 1-3) dla funkcji pepsyny. Pepsyna jest szczególnie skuteczna w rozszczepianiu wiązań peptydowych z udziałem aminokwasów aromatycznych. Pepsyna wykazuje niezwykle szeroką specyficzność; chociaż preferowane są wiązania obejmujące fenyloalaninę i leucynę, wiele innych jest również do pewnego stopnia rozszczepionych. PGA5 należy do podrodziny A1 w rodzinie pepsyn i jest dominującą endopeptydazą w soku żołądkowym kręgowców. PGA5 jest hamowane przez ovUS-1, serpinę macicy.
Więcej informacjiPepsynogen I, prekursor pepsyny, jest wytwarzany przez błonę śluzową żołądka i uwalniany do światła żołądka i krążenia obwodowego. Pepsynogen składa się z pojedynczego łańcucha polipeptydowego złożonego z 375 aminokwasów o średniej masie cząsteczkowej 42 kD. PG I (izoenzym 1-5) jest wydzielany głównie przez główne komórki błony śluzowej dna oka, natomiast PG II (izoenzym 6-7) jest wydzielany przez gruczoły odźwiernikowe i bliższą błonę śluzową dwunastnicy.
Prekursor odzwierciedla liczbę komórek powierzchniowych żołądka, a także komórek gruczołowych i pośrednio monitoruje zanik żołądka. Są również niezwykle stabilne, ponieważ wykonują swoją pracę w trudnych warunkach panujących w układzie pokarmowym. Zanik błony śluzowej ciałka prowadzi do niskiej syntezy pepsynogenu I, a tym samym jego niskiego uwalniania do surowicy. Pepsynogen I w surowicy wskazuje na czynność i stany śluzówki żołądka.
pepsynogen1

Kup odczynnik

Brak dostawcy odczynników? Wyślij szybkie zapytanie do ChemWhat
Chcesz być wymieniony tutaj jako dostawca odczynników? (Usługa płatna) Kliknij tutaj, aby się skontaktować ChemWhat

Zatwierdzeni producenci

Chcesz być wymieniony jako zatwierdzony producent (wymaga zatwierdzenia)? Proszę pobrać i wypełnić ta forma i odeślij do [email chroniony]

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać inną pomoc

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać inne informacje lub usługi Kliknij tutaj, aby się skontaktować ChemWhat