Roztwór przeciwciał należy delikatnie wymieszać przed użyciem.
Warunki przechowywania
Przechowywać w 4 ° C do częstego używania. Przechowywany w temperaturze -20 ° C w zamrażarce z ręcznym rozmrażaniem przez rok bez wykrywalnej utraty aktywności. Unikaj powtarzających się cykli zamrażania i rozmrażania.
Klonalność
Monoklonalne / Poliklonalne
Izotyp
IgG
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
RIDADR
NONH dla wszystkich rodzajów transportu
Temperatura zapłonu (F)
Nie dotyczy
Temperatura zapłonu (C)
Nie dotyczy
Obrazy
ELISA
Strona SDS i WB
Inne informacje
O antygenie
Pepsynogen I należy do rodziny peptydaz A1. Wykazuje szczególnie szeroką specyficzność i chociaż preferowane są wiązania obejmujące fenyloalaninę i leucynę, wiele innych jest również w pewnym stopniu rozszczepianych. Gen endocesuje białko o 388 aminokwasach z 15-aminokwasowym peptydem sygnałowym i 46-aminokwasowym propeptydem. PGA5: Pepsynogen 5, grupa I (pepsynogen A). Pepsynogeny są nieaktywnymi prekursorami pepsyny, głównej proteazy kwasowej występującej w żołądku. Pepsyna jest jednym z głównych enzymów proteolitycznych wydzielanych przez błonę śluzową żołądka. Pepsyna składa się z pojedynczego łańcucha polipeptydowego i powstaje z jej prekursora, pepsynogenu, poprzez usunięcie 41-aminokwasowego segmentu z N-końca. Pepsynogen jest syntetyzowany w wyściółce żołądka, a kwas solny, również wytwarzany przez błonę śluzową żołądka, jest niezbędny do przekształcenia nieaktywnego enzymu i utrzymania optymalnej kwasowości (pH 1-3) dla funkcji pepsyny. Pepsyna jest szczególnie skuteczna w rozszczepianiu wiązań peptydowych z udziałem aminokwasów aromatycznych. Pepsyna wykazuje niezwykle szeroką specyficzność; chociaż preferowane są wiązania obejmujące fenyloalaninę i leucynę, wiele innych jest również do pewnego stopnia rozszczepionych. PGA5 należy do podrodziny A1 w rodzinie pepsyn i jest dominującą endopeptydazą w soku żołądkowym kręgowców. PGA5 jest hamowane przez ovUS-1, serpinę macicy.
Więcej informacji
Pepsynogen I, prekursor pepsyny, jest wytwarzany przez błonę śluzową żołądka i uwalniany do światła żołądka i krążenia obwodowego. Pepsynogen składa się z pojedynczego łańcucha polipeptydowego złożonego z 375 aminokwasów o średniej masie cząsteczkowej 42 kD. PG I (izoenzym 1-5) jest wydzielany głównie przez główne komórki błony śluzowej dna oka, natomiast PG II (izoenzym 6-7) jest wydzielany przez gruczoły odźwiernikowe i bliższą błonę śluzową dwunastnicy. Prekursor odzwierciedla liczbę komórek powierzchniowych żołądka, a także komórek gruczołowych i pośrednio monitoruje zanik żołądka. Są również niezwykle stabilne, ponieważ wykonują swoją pracę w trudnych warunkach panujących w układzie pokarmowym. Zanik błony śluzowej ciałka prowadzi do niskiej syntezy pepsynogenu I, a tym samym jego niskiego uwalniania do surowicy. Pepsynogen I w surowicy wskazuje na czynność i stany śluzówki żołądka.