Przeciwciało anty-D-dimer

antygenOpisNieruchomości
Informacje dotyczące bezpieczeństwaObrazyInne informacje

antygen

Imię i nazwiskoD-Dimer
SynonimyFragment degradacji fibryny; Fragment D-dimer

Opis

Imię i nazwiskoPrzeciwciało anty-D-dimer
SynonimyPrzeciwciało D-dimer, przeciwciało anty-D-dimer, przeciwciało D-dimer, przeciwciało D-dimer
GospodarzMysz; Koza; Królik
reaktywnośćWszystkie gatunki
Typ produktu przeciwciała  Pierwotny
ZastosowanieWykrycie; Zdobyć
Sprzężony Nieskoniugowany; Biotyna; APC; Fosfataza alkaliczna (AP); FITC; HRP; PE
SpecyficznośćRozpoznaje epitopy, które znajdują się między aminokwasami 86 i 302 w łańcuchu gamma fragmentów łańcuchów D fibrynogenu (fragment D) i innych usieciowanych produktów degradacji fibryny zawierających D-dimer, ale nie ma reaktywności z fragmentem D lub E, fibrynogenem lub produkty degradacji fibrynogenu.
AplikacjaELISA; Immunohistochemia (IHC); Western Blotting (WB); Immunofluorescencja (utrwalone komórki) (IF / ICC); Immunoprecypitacja (IP); Cell-ELISA (cELISA); Test immunologiczny (IA); Immunocytochemia (ICC)

Nieruchomości

FormaPłynny / liofilizowany
ObsługaRoztwór przeciwciał należy delikatnie wymieszać przed użyciem.
Warunki przechowywaniaPrzechowywać w 4 ° C do częstego używania. Przechowywany w temperaturze -20 ° C w zamrażarce z ręcznym rozmrażaniem przez rok bez wykrywalnej utraty aktywności. Unikaj powtarzających się cykli zamrażania i rozmrażania.
KlonalnośćMonoklonalne / Poliklonalne
IzotypIgG

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

RIDADRNONH dla wszystkich rodzajów transportu
Temperatura zapłonu (F) Nie dotyczy
Temperatura zapłonu (C) Nie dotyczy

Obrazy

Przeciwciało anty-D-dimerPrzeciwciało anty-D-dimer

Inne informacje

O antygenieD-dimer (lub D-dimer) to produkt degradacji fibryny (lub FDP), mały fragment białka obecny we krwi po rozłożeniu skrzepu krwi w wyniku fibrynolizy. Jest tak nazwany, ponieważ zawiera dwa fragmenty D białka fibryny połączone wiązaniem krzyżowym.
Diagnoza klinicznaStężenie D-dimerów można określić za pomocą badania krwi, aby pomóc zdiagnozować zakrzepicę. Od czasu jego wprowadzenia w latach 1990. stał się ważnym badaniem wykonywanym u osób z podejrzeniem zaburzeń zakrzepowych. O ile wynik ujemny praktycznie wyklucza zakrzepicę, wynik pozytywny może wskazywać na zakrzepicę, ale nie wyklucza innych potencjalnych przyczyn. Dlatego jego głównym zastosowaniem jest wykluczenie choroby zakrzepowo-zatorowej, której prawdopodobieństwo jest niskie. Ponadto znajduje zastosowanie w kwalifikacji zaburzeń krwi w rozsianym wykrzepianiu wewnątrznaczyniowym (DIC).
Podwyższone poziomy DDimeru obserwuje się w przypadkach DIC, zakrzepicy żył głębokich (DVT) i zatorowości płucnej (PE), ale inne okoliczności mogą również prowadzić do wysokich poziomów, takich jak podeszły wiek, ciąża, rak, choroby wątroby i infekcje.
Podwyższone stężenia D-dimerów można zaobserwować w różnych chorobach i podczas leczenia fibrynolitycznego (np. Streptokinazą i t-PA). We wszystkich chorobach z podwyższoną aktywacją (np. Choroba zakrzepowo-zatorowa i DIC) obserwowano hiperfibrynolizę jako reakcję przeciwdziałającą zwiększonemu tworzeniu się fibryny. D-dimer jest markerem tej hiperfibrynolizy. Podwyższone stężenia D-dimerów można zatem zaobserwować w chorobach zakrzepowo-zatorowych (zatorowość płucna, zakrzepica żył głębokich), białaczce i posocznicy, w trakcie i po operacji, w stresie fizycznym i psychicznym oraz podczas krążenia pozaustrojowego.

Kup odczynnik ChemWhat

Chcesz kupić ten odczynnik? Sprawdź dostępność i cenę

Zatwierdzeni producenci hurtowi

Chcesz być wymieniony jako zatwierdzony producent (usługa bezpłatna, ale wymaga zatwierdzenia)? Kliknij tutaj, aby skontaktować się z ChemWhat

Więcej dostawców

Watson International Ltd Zapytanie przez [email chroniony]
Chcesz być wymieniony tutaj jako dostawca? (Usługa płatna) Kliknij tutaj, aby skontaktować się z ChemWhat

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać inną pomoc

Skontaktuj się z nami w sprawie innych usług, takich jak transfer technologii, literatura syntetyczna, pozyskiwanie, reklama itp. Kliknij tutaj, aby skontaktować się z ChemWhat