Przeciwciało anty-cTnI (Troponina I nr CAS: 7108-40-8)

antygenOpisNieruchomości
Informacje dotyczące bezpieczeństwaObrazyInne informacje

antygen

Imię i nazwiskoTroponina I
SynonimyTroponina I; Ludzkie serce; hcTnI; 7108-40-8

Opis

Imię i nazwiskoPrzeciwciało anty-cTnI
SynonimySercowa troponina I (cTnI), przeciwciało; Przeciwciało przeciw Troponinie I; Przeciwciało sercowe Troponina I; Sercowe przeciwciało troponina; Przeciwciało sercowe Troponina I; Przeciwciało przeciw troponinie I; Sercowe przeciwciało troponina; Przeciwciało troponina I.
GospodarzMysz; Koza; Królik
reaktywnośćWszystkie gatunki
Typ produktu przeciwciała  Pierwotny
Sprzężony Nieskoniugowany; Biotyna; APC; Fosfataza alkaliczna (AP); FITC; HRP; PE
SpecyficznośćDostępne są trzy przeciwciała. Przeciwciało 1 rozpoznaje CtnI-TnC. Antiboday 2 rozpoznaje CtnI-TnT-TnC, a Przeciwciało 3 rozpoznaje tylko CtnI, które nie reaguje krzyżowo z pozostałymi dwoma.
AplikacjaELISA; Immunohistochemia (IHC); Western Blotting (WB); Immunofluorescencja (utrwalone komórki) (IF / ICC); Immunoprecypitacja (IP); Cell-ELISA (cELISA); Test immunologiczny (IA); Immunocytochemia (ICC)

Nieruchomości

FormaPłynny / liofilizowany
ObsługaRoztwór przeciwciał należy delikatnie wymieszać przed użyciem.
Warunki przechowywaniaPrzechowywać w 4 ° C do częstego używania. Przechowywany w temperaturze -20 ° C w zamrażarce z ręcznym rozmrażaniem przez rok bez wykrywalnej utraty aktywności. Unikaj powtarzających się cykli zamrażania i rozmrażania.
KlonalnośćMonoklonalne / Poliklonalne
IzotypIgG

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

RIDADRNONH dla wszystkich rodzajów transportu
WGK Niemcy WGK 3
Temperatura zapłonu (F) Nie dotyczy
Temperatura zapłonu (C) Nie dotyczy

Obrazy

Przeciwciało anty-cTnI w teście ELISAPrzeciwciało anty-cTnI w teście ELISA
Przeciwciało anty-cTnI w WBPrzeciwciało anty-cTnI w WB

Inne informacje

O antygenieLudzka troponina I jest prezentowana w tkance mięśnia sercowego przez pojedynczą izoformę o masie cząsteczkowej 23876 Da i składa się z 209 reszt aminokwasowych. Cząsteczka cTnI zawiera dwie seryny w pozycjach 22 i 23. Obie reszty aminokwasowe mogą być fosforylowane in vivo przez kinazę białkową A, więc cztery formy białka - jedna defosfo, dwie monofosfo i jedna bisfosfo - mogą współistnieć w komórce. Sercowa Troponina T jest podjednostką wiążącą tropomiozynę kompleksu troponiny, która znajduje się na cienkim włóknie mięśni poprzecznie prążkowanych i reguluje skurcz mięśni w odpowiedzi na zmiany wewnątrzkomórkowego stężenia jonów wapnia. Sercowa troponina T jest ważna dla prawidłowego funkcjonowania mięśni i tworzenia miofibryli. W ludzkim sercu cztery izoformy cTnT ulegają ekspresji w sposób regulowany rozwojowo. Na ekspresję sercowej troponiny T w sercu człowieka wpływa niewydolność serca. Mutacje w obrębie białka sercowej troponiny T są związane z rodzinną kardiomiopatią przerostową, jak również z kardiomiopatią rozstrzeniową. Transkrypty genu sercowej troponiny T podlegają alternatywnemu splicingowi, w wyniku którego powstaje wiele izoform specyficznych dla tkanki.

Zatwierdzeni producenci

Chcesz zostać wymieniony tutaj jako producent za darmo? Dowiedz się więcej o naszej bezpłatnej usłudze

Więcej dostawców

Watson International Ltd Zapytanie autorstwa [email chroniony]
Chcesz zostać wymieniony tutaj jako dostawca? Dowiedz się więcej o naszej płatnej usłudze

Kup odczynnik

Chcesz kupić ten odczynnik? Sprawdź dostępność i cenę

Transfer technologii

Chcesz kupić lub sprzedać pakiet technologiczny dotyczący tego produktu? Kliknij tutaj
Zainteresowany pełną trasą syntezy (ROS)? Kliknij tutaj

Potrzebujesz innej pomocy?

Szukasz producentów luzem? A może masz obawy dotyczące specyfikacji, komunikacji, wysyłki lub płatności? A może chciałbyś promować swój produkt milionom użytkowników ChemWhat? Kliknij tutaj